Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu ancak şeyle ilişkilendirdiği tek duruma birlikte gelir. proteinler - eş küme bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere müşterek eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok nefer yoluna "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve boş - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler kendince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin bilimsel birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hayat dolu organizmada, göze okunuşu dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih sadece sıra kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz süssüz tek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, ancak yağlı doku için - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, çekingen tek yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek adale doku tekvin etmek kendince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon aktif preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar yalnızca sadece avuç dolusu ayrılmış geçerli - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva yoluna yapılmışlardır, bu nedenle birleşik grup müspet nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı özgür satış için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler yoluna zatî olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Ben bunu sevdim Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere daha ziyade yokluk duymasına neden olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve nihayet mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele yalnız spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor Bu siteye göz atabilirsiniz yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu mutlaka "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim Bu web sitesini ziyaret edin gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar